Rastivarsojen hakupalvelu
> Yleistä
> Yhteystiedot
> Liity jäseneksi
> Kerho
> Asut ja varusteet
> Tiedotus
> Kisoihin ilmoittautuminen
> Irma
> Harjoittelu
> Valmennus
> HIPPO-suunnistuskoulu
> Pyöräsuunnistus
> Orimattilan Iltarastit
> Reittihärvelit
> Kartat
> Järjestämämme kilpailut
> Kuvat
> Suunnistuslinkkejä

2019 Jukola
Uutiset
Seuran mestaruusyö 13.10
RaVa yömestaruus suunnistettiin Ampumaradalla 13.10.2021
Muokattu:19.10.2021 >>Lue
Halikko-viesti 2021
Kauden päätösviesti Halikko suunnistettiin 10.10 Salossa.
Muokattu:14.10.2021 >>Lue
Koululiikuntaliiton suunnistuskisat Haminassa
16 nuorta Orimattilasta
Muokattu:13.10.2021 >>Lue

Päijät-Hämeen AM-oravapolkukilpailu Orimattila 26.8.2020

 
Tulokset
 
Päijät-Hämeen AM-oravapolkukilpailu Orimattila 26.8.2020 
 
H8RR 2,4km 
1. Salomäki Oskari, HyRa (u) 9:58 
2. Lehtonen Lukas, HU-46 13:00  
3. Latonummi Aaretti, HU-46 13:02 
4. Hirvonen Eerikki, LS-37 16:21 
5. Simola Erik, RaVa 16:47 
6. Lehtonen Leo, HU-46 19:21 
7. Latonummi Iisakki, HU-46 20:26 
8. Hannonen Eetu, LS-37 25:21 
 
D8RR 2,4km 
1. Salminen Lilja, AR 14:17 
2. Mutikainen Viivi, HU-46 16:21 
3. Kyytinen Aili, MU (u) 18:02 
4. Norrbacka Isla-Riina, AR 18:33 
5. Siikanen Hertta, HU-46 20:26 
6. Uski Iisa, HU-46 21:26 
7. Järvelin Katri, MU (u) 25:34 
8. Molkkari Sonja, RaVa 34:22 
 
H9RR 2,4km 
1. Kiiskinen Elmo, LS-37 8:30 
2. Gaasenbeek Cedric, LS-37 12:27 
3. Kemppainen Samu, LS-37 14:37 
4. Lind Tomas, LS-37 16:06 
5. Avelin Väinö, RaVa 17:18 
6. Molkkari Markus, RaVa 26:50 
 
D9RR 2,4km 
1. Siikanen Siiri, LS-37 10:18 
2. Breilin Linda, AR 11:17 
3. Norrbacka Iira-Nella, AR 11:32 
4. Kantelinen Mona, HyRa (u) 14:06 
5. Hämäläinen Annika, HU-46 15:26 
6. Wirman Ilona, RaVa 18:53 
7. Jaakkola Hilkka, LS-37 19:18 
8. Saarinen Aada, LS-37 21:43 
 
H10RR 2,4km 
1. Latonummi Hermanni, HU-46 8:33 
2. Yrjölä Aaro, LS-37 9:07 
3. Keskinarkaus Nilla, LS-37 9:53 
4. Kiljunen Eikka, LS-37 10:17 
5. Salminen Voitto, AR 11:20 
6. Silvonen Perttu, LS-37 13:56 
7. Rohtla Eemi, HU-46 14:57 
8. Berghäll Pauli, HU-46 15:48 
9. Ketonen Joona, RaVa 17:33 
 
D10RR 2,4km 
1. Juures Siiri, RaVa 11:14 
2. Simola Linnea, RaVa 13:20 
 
H11TR 1,7km 
1. Nurmela Eevert, LS-37 11:21 
2. Latva Leino, AR 14:01 
3. Hannula Riku, LS-37 14:36 
 
D11TR 1,7km 
1. Gaasenbeek Celina, LS-37 16:41 
2. Laurell Aida, HU-46 17:00 
3. Koivuniemi Maija, LS-37 17:20 
4. Ahonen Alli-Martta, HU-46 18:23 
5. Hirvonen Saara, LS-37 19:05 
6. Vainik Siiri, HU-46 19:11 
7. Jaakkola Kerttu, LS-37 22:55 
 
H12TR 1,7km 
1. Marttinen Aatu, HU-46 11:43 
2. Vesala Vilho, RaVa 16:45 
 
D12TR 1,7km 
1. Leppänen Jenna, LS-37 18:43 
 
H10RRS 2,4km 
1. Kahma Okko, LS-37 13:26 
2. Hakanen Eetu, LS-37 20:16 
 
D10RRS 2,4km 
1. Hämäläinen Inka, HU-46 19:02 
2. Järvinen Helmi, HU-46 27:05 
 
H12 2,0km 
1. Juures Oskari, RaVa 12:28 
2. Kantelinen Vili, HyRa (u) 12:31 
3. Mutikainen Veeti, HU-46 13:49 
 
D12 2,0km 
1. Honkanen Siiri, RaVa 23:48 
2. Avelin Iida, RaVa 27:59 
3. Simola Alexandra, RaVa 29:59 
 
H13 2,4km 
1. Koivuniemi Timo, LS-37 17:23 
2. Ketonen Jussi, RaVa 19:23 
3. Makkonen Tuomas, LS-37 21:18 
4. Mäkelä Sakari, LS-37 21:28 
 
D13 2,4km 
1. Nurmela Helmiina, LS-37 17:11 
2. Jokinen Sivi, HU-46 19:23 
3. Laurell Iina, HU-46 21:39 
4. Tuurinkoski Sara, HU-46 24:15 
5. Gaasenbeek Annlinn, LS-37 29:43 
 
H14 3,3km 
1. Rauhamäki Vili, HU-46 19:11 
 
D14 3,3km 
1. Sipiläinen Aino, RaVa 20:25 
2. Kiljunen Eevi, LS-37 23:59 
3. Piispa Sohvi, RaVa 26:43 
 
H15 4,0km 
1. Wirman Teemu, RaVa 22:36 
2. Taavitsainen Casper, RaVa 39:42 
 
D15 4,0km 
1. Ketonen Jonna, RaVa 40:30
 
 
> Paluu kisan pääsivulle 
 
 

Päivitetty: 27.8.2020
- © Rastivarsat ry -


Tilaa tästä
Tuet Rastivarsoja