The Digital Orienteering Map Archive http://rastivarsat.fi/doma/ Tervetuloa Rastivarsojen kartta arkistoon Thu, 21 Feb 2019 18:42:51 +0000 DOMA 3.0.6 gfx/book.png My digital orienteering map archive http://rastivarsat.fi/doma/index.php Thursday 21 February 2019: Taitoharjoitus Järvensivu http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1890 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Järvensivu, Suomi<br />A Thu, 21 Feb 2019 18:42:51 +0000 Wednesday 20 February 2019: Korttelikuppi 4/19 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1889 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Mäntsälä kk, Yökuppi, Suomi<br />A Wed, 20 Feb 2019 19:49:31 +0000 Sunday 17 February 2019: Ckuedo-suunnistus Kaupissa http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1888 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Kauppi, Suomi<br /> Sun, 17 Feb 2019 11:25:52 +0000 Thursday 14 February 2019: Taitoharjoitus Suorama http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1887 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Suorama, Suomi<br />Pitkä Fri, 15 Feb 2019 07:03:26 +0000 Thursday 7 February 2019: Taitoharjoitus Hervanta http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1886 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Hervanta, Suomi<br />9km Thu, 07 Feb 2019 19:06:22 +0000 Sunday 3 February 2019: Hauhon hisu, 2 pv, toka osa http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Hapardi&map=1885 Harri Hytönen<br />Category: Competition<br />Evo, Hauhon sisu, Finland<br /> Thu, 07 Feb 2019 12:10:38 +0000 Sunday 3 February 2019: Hauhon hisu, 2 pv, eka osa http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Hapardi&map=1884 Harri Hytönen<br />Category: Competition<br />Evo, Hauhon sisu, Finland<br /> Thu, 07 Feb 2019 12:10:05 +0000 Saturday 2 February 2019: Hauhon hisu, 1 pv http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Hapardi&map=1883 Harri Hytönen<br />Category: Competition<br />Evo, Hauhon sisu, Finland<br /> Thu, 07 Feb 2019 11:57:49 +0000 Sunday 3 February 2019: Taitoharjoitus Lapinniemi http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1882 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Lapinniemi-Petsamo-Saukonpuisto, Tampereen Pyrintö, Suomi<br />10km Sun, 03 Feb 2019 12:21:53 +0000 Wednesday 23 January 2019: Kortteliuppi 1/19 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=eveliina&map=1881 Eveliina Lohikainen<br />Category: Training<br />Karisto, Yökuppi, Suomi<br />B Thu, 24 Jan 2019 19:26:56 +0000 Thursday 24 January 2019: Taitoharjoitus Vatiala http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1880 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Vatiala, Suomi<br />7km Thu, 24 Jan 2019 18:38:35 +0000 Wednesday 23 January 2019: Korttelikuppi Karisto http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1879 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Karisto, Yökuppi, Suomi<br />A Wed, 23 Jan 2019 17:57:29 +0000 Saturday 19 January 2019: Talvirastit Kaukajärvi http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1878 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Kaukajärvi, Koovee, Suomi<br />7km Sat, 19 Jan 2019 10:40:38 +0000 Saturday 19 January 2019: Sprinttitreeni Jokela http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1877 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Jokela, Rava, Suomi<br /> Sat, 19 Jan 2019 10:18:10 +0000 Thursday 17 January 2019: Taitoharjoitus Hervanta http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1876 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Hervanta, Koovee, Suomi<br />7km Thu, 17 Jan 2019 17:35:59 +0000 Thursday 10 January 2019: Taitoharjoitus Kintulampi http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1875 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Kintulampi, Suomi<br />A2 Fri, 11 Jan 2019 05:47:42 +0000 Sunday 6 January 2019: KTSV Rauhanniemi http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1874 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Rauhanniemi, Tampereen Pyrintö, Suomi<br />TP1 Sun, 06 Jan 2019 11:12:21 +0000 Wednesday 26 December 2018: Tapaninsuunnistus http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=eveliina&map=1873 Eveliina Lohikainen<br />Category: Training<br />Ämmäntöyräs, Rastivarsat, Suomi<br />A Thu, 27 Dec 2018 14:06:08 +0000 Wednesday 26 December 2018: Tapanin suunnistus -18 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1872 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Hiihtokeskus P, Rava, Suomi<br />A Thu, 27 Dec 2018 07:07:59 +0000 Wednesday 26 December 2018: Tapaninsuunnistus Hiihtokeskus http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1871 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Hiihtokeskus, Rastivarsat, Suomi<br />A-rata Wed, 26 Dec 2018 15:07:14 +0000 Tuesday 25 December 2018: Taitoharjoitus Vuorenmäellä http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1870 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Pariisi, Suomi<br /> Tue, 25 Dec 2018 12:55:31 +0000 Sunday 23 December 2018: Korttelirastien sprintti http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Hapardi&map=1869 Harri Hytönen<br />Category: Training<br />Pukinmäki, Rasti-Jyry, Finland<br /> Sun, 23 Dec 2018 12:52:24 +0000 Thursday 20 December 2018: Taitoharjoitus Kyötikkälä http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1868 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Kyötikkälä, Suomi<br />A Thu, 20 Dec 2018 18:24:37 +0000 Saturday 15 December 2018: Sprinttiharjoitus Varala http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1867 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Varala-Tahmela, Suomi<br /> Sat, 15 Dec 2018 14:10:45 +0000 Friday 14 December 2018: Hyrän yö 14.12.2018 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Hapardi&map=1866 Harri Hytönen<br />Category: Training<br />Hausjärvi KK, Hyvinkään rasti, Finland<br /> Fri, 14 Dec 2018 17:54:01 +0000 Friday 14 December 2018: Taitoharjoitus Makkarajärvi http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1865 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Makkarajärvi, Suomi<br />5,3 km Fri, 14 Dec 2018 09:50:05 +0000 Thursday 29 November 2018: Taitoharjoitus Karhun tappo http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1864 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Karhun tappo, Suomi<br />Pitkä1 Thu, 29 Nov 2018 18:56:48 +0000 Friday 23 November 2018: Hyran yö http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Hapardi&map=1863 Harri Hytönen<br />Category: Training<br />Hikiä, Hyvinkään rasti, Finland<br /> Fri, 23 Nov 2018 18:08:46 +0000 Friday 23 November 2018: Yötreeni Pukinkalma http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1862 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Pukinkalma, Rava, Suomi<br />pitkä Fri, 23 Nov 2018 17:51:58 +0000 Thursday 22 November 2018: Taitoharjoitus Makkarajärvi http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1861 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Makkarajärvi, Suomi<br />A-rata Thu, 22 Nov 2018 18:33:06 +0000