The Digital Orienteering Map Archive http://rastivarsat.fi/doma/ Tervetuloa Rastivarsojen kartta arkistoon Wed, 21 Feb 2018 18:37:40 +0000 DOMA 3.0.6 gfx/book.png My digital orienteering map archive http://rastivarsat.fi/doma/index.php Wednesday 21 February 2018: Korttelikuppi 6/18 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1630 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Mäntsälä keskusta, Yökuppi, Suomi<br />A Wed, 21 Feb 2018 18:37:40 +0000 Sunday 18 February 2018: Sprinttileiri Pasila veto 2 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1629 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Pasila, Suomi<br /> Mon, 19 Feb 2018 16:10:04 +0000 Sunday 18 February 2018: Sprinttileiri Pasila veto 1 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1628 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Pasila, Suomi<br /> Mon, 19 Feb 2018 16:07:18 +0000 Sunday 18 February 2018: Sprinttileiri Tukkutori veto 2 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1627 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Tukkutori, Suomi<br /> Mon, 19 Feb 2018 16:04:24 +0000 Sunday 18 February 2018: Sprinttileiri Tukkutori veto 1 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1626 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Tukkutori, Suomi<br /> Mon, 19 Feb 2018 16:01:08 +0000 Sunday 18 February 2018: Sprinttipäivä Pasila veto 2 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1625 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Pasila, HS, Suomi<br /> Sun, 18 Feb 2018 16:58:52 +0000 Sunday 18 February 2018: Sprinttipäivä Pasila veto 1 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1624 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Pasila, HS, Suomi<br /> Sun, 18 Feb 2018 16:54:27 +0000 Sunday 18 February 2018: Sprinttipäivä Tukkutori veto 2 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1623 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Pasila, HS, Suomi<br /> Sun, 18 Feb 2018 16:48:05 +0000 Sunday 18 February 2018: Sprinttipäivä Tukkutori veto1 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1622 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Tukkutori, HS, Suomi<br /> Sun, 18 Feb 2018 16:41:57 +0000 Wednesday 14 February 2018: Korttelisuunnistus Hallila-Hervanta http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1621 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Hallila-Hervanta, Suomi<br />6km Thu, 15 Feb 2018 06:24:17 +0000 Saturday 10 February 2018: Talvirastit Penttilänpuisto http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1620 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Penttilänpuisto, Rasti-Nokia, Suomi<br />Pitkä Sat, 10 Feb 2018 11:48:48 +0000 Wednesday 7 February 2018: Sprinttirogaining Tammela http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1619 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Tammela, Lammikko, Suomi<br /> Thu, 08 Feb 2018 11:40:03 +0000 Wednesday 31 January 2018: Korttelisuunnistus Kangasala http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1618 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Kangasala, Suomi<br />7km Thu, 01 Feb 2018 12:15:56 +0000 Saturday 27 January 2018: Talvirastit Nekala http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1617 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Nekala, Tampereen Pyrintö, Suomi<br />10km Sat, 27 Jan 2018 11:55:39 +0000 Wednesday 24 January 2018: Taitoharjoitus Hervantajärvi http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1616 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Hervantajärvi, Suomi<br />5km Wed, 24 Jan 2018 18:04:42 +0000 Wednesday 17 January 2018: Korttelikuppi 2/2018 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1615 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Salpakangas, Yökuppi, Suomi<br />a Wed, 17 Jan 2018 18:55:07 +0000 Wednesday 10 January 2018: Korttelikuppi 1/18 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=eveliina&map=1614 Eveliina Lohikainen<br />Category: Competition<br />Vierumäki, Stefano Raus, Suomi<br />B Sun, 14 Jan 2018 11:42:02 +0000 Saturday 13 January 2018: Talvirastit Vihola-Tyrkkölä http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1613 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Vihola-Tyrkkölä, Rasti-Nokia, Suomi<br />10km Sat, 13 Jan 2018 11:58:44 +0000 Saturday 6 January 2018: Loppiaisrogaining http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1612 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Karuby-Kylpylä-Harvs, Suomi<br />8h Sun, 07 Jan 2018 08:46:05 +0000 Saturday 6 January 2018: Loppiaisrogaining 2018 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1611 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Karuby-Kylpylä-Harvs, Rasti-Jyry, Suomi<br />8h Sun, 07 Jan 2018 08:46:05 +0000 Thursday 4 January 2018: Kuukauden treeni Pukinkalma http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1610 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Pukinkalma, Suomi<br /> Thu, 04 Jan 2018 11:11:24 +0000 Wednesday 20 December 2017: Taitoharjoitus Haralanharju http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1609 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Haralanharju, Suomi<br />5km Wed, 20 Dec 2017 18:23:31 +0000 Wednesday 13 December 2017: Onsdagsnatten Hervantajärvi http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1608 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Makkarajärvi, Suomi<br />5km Wed, 13 Dec 2017 18:38:41 +0000 Saturday 2 December 2017: Talvirastit Aaroninkorpi http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1607 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Aaroninkorpi, Rasti-Nokia, Suomi<br />7km Sat, 02 Dec 2017 11:56:46 +0000 Sunday 19 November 2017: Jukola-harjoitus http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1606 Milla Lohikainen<br />Category: Competition<br />Tapanila, Lahden Suunnistajat -37, Suomi<br /> Sun, 19 Nov 2017 17:17:21 +0000 Saturday 18 November 2017: Tonttusuunnistus http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1605 Milla Lohikainen<br />Category: Competition<br />Heinolan ravirata, Metsänpojat, Suomi<br /> Sun, 19 Nov 2017 17:05:54 +0000 Wednesday 15 November 2017: Taitoharjoitus Kyötikkälä http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1604 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Kyötikkälä, Suomi<br />6B Wed, 15 Nov 2017 18:29:42 +0000 Saturday 11 November 2017: Jukola-harjoitusviesti 3. os. http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1603 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Santaveräjä, LS-37, Suomi<br />leg 3 Mon, 13 Nov 2017 05:32:41 +0000 Saturday 11 November 2017: Jukola-harjoitusviesti 1. os. http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1602 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Santaveräjä, LS-37, Suomi<br />leg 1 Mon, 13 Nov 2017 05:26:48 +0000 Wednesday 1 November 2017: Yökuppi 13/17, osa 2 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=eveliina&map=1601 Eveliina Lohikainen<br />Category: Competition<br />Tapanila, Yökuppi, Suomi<br />B-rata Fri, 10 Nov 2017 13:12:57 +0000