The Digital Orienteering Map Archive http://rastivarsat.fi/doma/ Tervetuloa Rastivarsojen kartta arkistoon Sat, 17 Nov 2018 14:20:58 +0000 DOMA 3.0.6 gfx/book.png My digital orienteering map archive http://rastivarsat.fi/doma/index.php Saturday 17 November 2018: Talvirastit Niihama http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1860 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Niihama, Tampereen Pyrintö, Suomi<br />7km Sat, 17 Nov 2018 14:20:58 +0000 Thursday 15 November 2018: Taitoharjoitus Kisapirtti http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1859 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Kisapirtti, Kangasala SK, Suomi<br />6,5 km Thu, 15 Nov 2018 19:03:58 +0000 Friday 9 November 2018: Yö-rogaining 2018 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1858 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Nokia, Yö-rogaining, Suomi<br />tossu 8h Mon, 12 Nov 2018 16:39:02 +0000 Friday 9 November 2018: Yö-rogaining http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1856 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Nokia, Suomi<br />8h tossu Mon, 12 Nov 2018 15:16:16 +0000 Friday 9 November 2018: Väylätreeni http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=eveliina&map=1854 Eveliina Lohikainen<br />Category: Training<br />Orimattila, Suomi<br /> Fri, 09 Nov 2018 17:52:30 +0000 Wednesday 7 November 2018: Yökuppi Finaali http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1853 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Tapanila, Yökuppi, Suomi<br />B2b Wed, 07 Nov 2018 19:27:27 +0000 Wednesday 7 November 2018: Yökuppi 13/18, finaali http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=eveliina&map=1852 Eveliina Lohikainen<br />Category: Training<br />Tapanila, Yökuppi, Suomi<br />B Wed, 07 Nov 2018 19:25:15 +0000 Saturday 3 November 2018: Talvirastit Muurainkallio http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1851 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Muurainkallio, Rasti-Nokia, Suomi<br />5km Sat, 03 Nov 2018 10:54:12 +0000 Thursday 1 November 2018: Taitoharjoitus Siitama http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1850 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Siitama, Suomi<br /> Thu, 01 Nov 2018 18:31:00 +0000 Sunday 28 October 2018: Tapanila rogaining http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=eveliina&map=1849 Eveliina Lohikainen<br />Category: Training<br />Tapanila, Lahden Taimi, Suomi<br />2h Wed, 31 Oct 2018 19:14:29 +0000 Wednesday 31 October 2018: Yökuppi 12/18 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=eveliina&map=1848 Eveliina Lohikainen<br />Category: Training<br />Saittalahti, Yökuppi, Suomi<br />B Wed, 31 Oct 2018 19:10:27 +0000 Sunday 28 October 2018: Rogaining 2h Tapanila http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1847 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Tapanila, Lahden Taimi, Suomi<br />2h Sun, 28 Oct 2018 12:47:38 +0000 Saturday 27 October 2018: LS:n iltarastit http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1846 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Tapanila Pohjoinen, LS37, Suomi<br />A Sat, 27 Oct 2018 09:58:36 +0000 Saturday 27 October 2018: Iltarastit Tapanila http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1845 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Tapanila, Lahden Suunnistajat -37, Suomi<br />A-rata Sat, 27 Oct 2018 09:40:34 +0000 Wednesday 24 October 2018: Yökuppi http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1844 Timo Lohikainen<br />Category: Competition<br />Notkonmäki, Yökuppi, Suomi<br />B Wed, 24 Oct 2018 18:07:19 +0000 Monday 22 October 2018: Score-O Hervannan laskettelukeskus http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1843 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Hervannan laskettelukeskus, Koovee, Suomi<br /> Tue, 23 Oct 2018 07:16:09 +0000 Saturday 20 October 2018: Iltarastit Tapanila http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1842 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Tapanila, Lahden Suunnistajat -37, Suomi<br />A-rata Sat, 20 Oct 2018 11:20:30 +0000 Saturday 20 October 2018: Ph-iltarastit http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1841 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Tapanila, LS37, Suomi<br />A Sat, 20 Oct 2018 10:47:19 +0000 Wednesday 17 October 2018: Yökuppi http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1840 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Ravirata Heinola, Yökuppi, Suomi<br />B Wed, 17 Oct 2018 18:41:39 +0000 Sunday 14 October 2018: SM-erikoispitkä http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1839 Milla Lohikainen<br />Category: Competition<br />Salakallio-Nurkkila, Angelniemen Ankkuri, Suomi<br />D21 Sun, 14 Oct 2018 16:38:46 +0000 Saturday 13 October 2018: Halikko-viesti 1. osuus http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1838 Milla Lohikainen<br />Category: Competition<br />Salakallio-Nurkkila, Angelniemen Ankkuri, Suomi<br />leg 1 Sun, 14 Oct 2018 16:24:23 +0000 Saturday 13 October 2018: Halikkoviesti http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1837 Timo Lohikainen<br />Category: Competition<br />Salakallio-Nurkkila, Angelniemen Ankkuri, Suomi<br />leg 2a Sat, 13 Oct 2018 16:20:08 +0000 Wednesday 10 October 2018: Yökuppi http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1836 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Pariisi, Yökuppi, Suomi<br />B2 Wed, 10 Oct 2018 18:28:52 +0000 Wednesday 10 October 2018: Taitoharjoitus Aitovuori http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1835 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Aitovuori, Suomi<br />5km Wed, 10 Oct 2018 16:58:53 +0000 Monday 8 October 2018: Iltarastit Vallittu http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1834 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Vallittu, Kangasala SK, Suomi<br />7km Mon, 08 Oct 2018 16:13:34 +0000 Saturday 6 October 2018: 25manna 1. osuus http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1833 Milla Lohikainen<br />Category: Competition<br />Ruotsi<br />leg 1 Sun, 07 Oct 2018 09:23:57 +0000 Saturday 6 October 2018: 25manna http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1832 Timo Lohikainen<br />Category: Competition<br />Ruotsi<br />leg 3c Sun, 07 Oct 2018 09:07:06 +0000 Thursday 4 October 2018: Yökuppi Parolanharju http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=milla&map=1831 Milla Lohikainen<br />Category: Training<br />Parolanharju, Hämeenlinnan Suunnistajat, Suomi<br />6km Fri, 05 Oct 2018 05:22:59 +0000 Wednesday 3 October 2018: Yökuppi 8/18 http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=eveliina&map=1830 Eveliina Lohikainen<br />Category: Training<br />Kärmekallio, Yökuppi, Suomi<br />B Wed, 03 Oct 2018 18:58:33 +0000 Wednesday 3 October 2018: Yökuppi http://rastivarsat.fi/doma/show_map.php?user=Timo&map=1829 Timo Lohikainen<br />Category: Training<br />Kärmekallio, Yökuppi, Suomi<br />B Wed, 03 Oct 2018 18:27:51 +0000